Broń, narkotyki i lewe dokumenty

Broń, narkotyki i lewe dokumenty

0
PODZIEL SIĘ
fot. Komenda Stołeczna Policji

W mieszkaniu i samochodzie 26-latka policjanci znaleźli broń ostrą, 49 sztuk amunicji, prawie 200 gramów narkotyków oraz 16 dowodów osobistych i inne dokumenty. 

Bielańscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który może zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających i psychotropowych. Podczas zatrzymania 26-latek posiadał przy sobie torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego o wadze ponad 60 gramów.

W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli wagi elektroniczne, torebkę foliową oraz pudełka plastikowe z substancją koloru biało-beżowego. Po zbadaniu wszystkich zabezpieczonych substancji okazało się, że są to amfetamina i marihuana.

Policjanci przeszukali również samochód zatrzymanego, wewnątrz którego znaleźli pistolet, 49 sztuk amunicji, a także 16 dowodów osobistych, prawo jazdy, karty płatnicze i legitymację na nazwiska różnych osób. Dokumenty były poszukiwane jako utracone w wyniku przywłaszczeń i kradzieży.

Po zebraniu materiału dowodowego 26-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji odurzających, handlu narkotykami, nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz kradzieży, przywłaszczenia i ukrywania cudzych dokumentów.

Decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ